חוגים לילדים סקרנים

אודות החוג

החוגים לילדים סקרנים הם חוגים וקורסים און ליין מותאמים למאה ה-21. את החוגים הקימה נעה סינגר, יזמת חינוכית דרומית ואמא ל-3 סקרנים, במהלך הסגר הראשון במרץ 2020.

החוגים קמו במטרה להפוך את הילדים ללומדים עצמאיים, לפתח את תחומי הענין שלהם, להכיר ילדים מהארץ ומהעולם, לרכוש מיומנויות. הכל בנוחות מהבית ללא צורך בהסעות של ההורים.

החוגים מתקיימים מספטמבר- יוני, אחת לשבוע, 60 דקות שיעור, 10-15 תלמידים בקבוצה. החוגים מיועדים לילדים בגילאי 6-18 בחלוקה לקבוצות גיל.

ניתן ללמוד מכל מקום ישירות מהמחשב או הטבלט, תמיכה טכנית 24/7, הקלטות, קבוצות ווצאפ תומכות.

אודות המדריכים

המרצה-נעה סינגר

יזמת חינוכית דרומית, חולמת חלומות, מנהלת ומקימה של החוגים לילדים סקרנים, מתמחה בהובלת יזמות וחדשנות חינוכית וליווי תהליכים.
בהרצאותיה מחברת בין עולמות מגוונים של ידע רב, באמפתיה, חוויתיות ובהתאמה לקהל היעד.

יחד עם נעה – צוות שלם של מדריכים בעלי ידע רחב ומקצועיות.

אונליין ב-ZOOM

מחיר: 180 ₪

פיתוח משחקי מחשב

פיתוח משחקי מחשב באמצעות תוכנת Construct 2 ! תמיד חלמתם ליצר משחק משלכם? יש לכם רעיון אבל לא בטוחים איך לממש אותו? הגעתם למקום הנכון! תעשיית משחקי המחשב מרוויחה יותר כסף בשנה מתעשיות הקולנוע, המוזיקה והספורט ביחד. תתכוננו לעבור יחד איתנו בתוכנת לצד השני של המסך, הצד שחושב, מתכנן, יוצר ובונה את המשחקים ,שהופכים להיות הדיבור הכי חם בכיתות שלכם!

כיתות ג׳ – ו׳

ימי שני 16:00 – 17:00

רופאים צעירים

תוהים כיצד נוצרות מחלות? שואלים שאלות על גוף האדם ללא הרף? אוהבים מדע? החוג שלנו הוא בדיוק המקום בשבילכם! נלמד כיצד בנוי גופנו, מה הן המערכות החשובות וכיצד הן פועלות. אחר כך נהפוך לרופאות ורופאים צעירים – נאבחן מחלות מוכרות ונלמד איך מטפלים בהן!

כיתות ג׳ – ו׳

ימי רביעי 16:00 – 17:00

מסע בחלל

בואו והיו מדעני חלל צעירים! הצטרפו למפגש מרתק בו תהיו שותפים לתהליך חקר החלל! אין גבול ידוע שבו החלל מתחיל או מסתיים! גופים השמימיים המצויים ביקום הם צבירי גלקסיות, גלקסיות , ערפיליות, כוכבי לכת וכוכבים קטנים… נחקור את תולדות התפתחותם של גרמי השמים, הרכבם ותנועתם! נצפה בטיסות לחלל ונלמד מה הם התנאים המותאמים לכך. נבחן שאלות שחוקרי האטמוספירה מתלבטים בהן ונהיה למדעני חלל צעירים!

כיתות ג׳ – ו׳

ימי חמישי 18:00 – 19:00

אסטרונומיה

האם יש סיכוי למצוא חיים מחוץ לכדור הארץ? האם קיימים חייזרים במציאות? האם נוכל בעתיד לחיות בכוכב אחר? מה הם תחנות החלל הבינלאומיות? היכן הם? בואו לגלות גלקסיות, ירחים, שמשות וכוכבים חדשים! ללמוד על הכוחות הפועלים מחוץ לכדור הארץ. להכיר את המיכשור המתקדם לחקר החלל הנמצא בשימוש היום. בואו ללמוד על המלחמת בין המעצמות (איזה?) שיוצאות למסע אל החלל! בואו להכיר את האסטרונאוטים שטסו כבר לחלל ואת המשימות שהצליחו לבצע! היו אתם למדענים החוקרים את האטמוספרה, הכוכבים והחלל החיצון!

כיתות ז׳ – ט׳

ימי חמישי 19:00 – 20:00

מדענים צעירים

בואו להיות חוקרי מדע! בואו לבחון את הסביבה בה אנו חיים! לחקור כיצד יוצרים מכשירים משוכללים ולבחון כיצד הם פועלים. בואו לערוך ניסויים ביתיים – שימחישו לנו את חוקי המדע! יחד נבחן איך מכינים קשת, איך יוצרים מצלמה ביתית ואיך חללית טסה לחלל? נחקור את תחומי המדע השונים באמצעות ניסויים ביתיים ונהפוך לחוקרי מדע צעירים!

כיתות א׳ – ב׳

ימי שני 16:00 – 17:00

אהבתם?

לחצו למעבר לדף ההרשמה

הידעתם?