התעמלות קרקע

אודות החוג

באימונים נלמד תרגילים וטכניקות מעולם האקרובטיקה וההתעמלות.

נפתח יכולות אתלטיות המשלבות כח, שליטה בגוף, התנהלות במרחב, גמישות ויציבות. נעבוד על הכנה מנטלית ע”י התמודדות עם פחדים ואתגרים.

נעבוד בתוכנית מסודרת ומקצועית ונחזק את יכולת ההתמדה והאחריות האישית שלנו. באימונים נפתח אמון בתהליך ובנו עצמנו כמתכון להצלחה בפעילות ובכלל. באימונים נחשף למגוון רחב ככל הניתן של מרכיבי כושר שונים אשר יאפשרו לנו לפתח במהירות וביעילות את יכולת השליטה בגוף ואת שיפור הכושר הגופני. המגוון הרחב מפתח בנו עניין והנאה מהאימונים, מההתקדמות ומההקלה על הפעילות היומיומית.

ניתן יהיה להרשם בקרוב.

אודות המדריכות

רתם יוסף – כל הילדות שלי רקדתי, כשסיימתי תיכון נחשפתי לעולם האקרובטיקה הרכה ואחריה לאקרובטיקה בכלל. מאמנת כושר לילדים ונוער, ספורטתרפיסטית ועוד.

מיכל הולצמן – בילדותי הייתי מתעמלת מכשירים, ולאחר מכן רקדתי רוב החיים. לפני שנתיים גיליתי את עולם הקרקס וסיימתי שנתיים של לימודים בבית הספר המקצועי “קרקס במדבר” ומתחילה את השנה השלישית. מעבירה חוגי קרקס לילדים ונוער, סדנאות ועוד.

חשוב לקרוא את נהלי ההרשמה לפחות פעם אחת >>

שני וחמישי - אולם ספורט

מחיר: 220 ש"ח

מתחילים - רתם יוסף

גילאים

א-ו

שעות

17:30 – 18:30

מתקדמים - מיכל הולצמן

גילאים

ז-יב

שעות

16:30 – 17:30

האם ידעתם:

התעמלות קרקע היא אחד מענפי ההתעמלות המוכרים ביותר. זהו ספורט אהוב במיוחד בקרב ילדים ונוער, והפשטות שלו מייחדת אותו ומאפשרת לרבים ליהנות ממנו ולקחת בו חלק גם לא באופן מקצועי.