חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קונסרבטוריון

ילדות מופיעות על במה במסגרת מקהלה

חזון הקונסרבטוריון

ילדים, הורים ותושבים יקרים, 

קונסרבטוריון מצפה רמון שמח לפתוח את ההרשמה לשנת הפעילות תשפ“ד 2023-24.

לאורך השנה האחרונה, זכינו לראות את תלמידי הקונסרבטוריון גדלים ומתפתחים, ואת קהילת הקונסרבטוריון הולכת וגדלה. אנו שמחים מאוד על הצטרפות של תלמידים ותלמידות חדשים, על המעורבות והתמיכה של ההורים, ועל הקונצרטים המקסימים שראינו. 

ילדי מצפה רמון זוכים ללמוד מוזיקה ביישוב שמיום ליום הופך למרכז מוזיקלי חשוב בישראל. מטרתנו היא להפוך את החינוך המוזיקלי במצפה רמון למוביל והאיכותי בארץ.

הקטלוג שאתם מחזיקים בידכם הוא תוצאה של חשיבה רבה על תחום המוזיקה במצפה רמון, ועל הדרכים בהן נוכל לתת לילדינו חינוך מוזיקלי מיטבי. 

התוצאה היא תכנית עשירה ומגוונת, שמתחילה לפגוש את הילדים בגיל הגן והכיתות הנמוכות באמצעות שיעורים קבוצתיים של מלודיקות, חליליות ומקהלה, וממשיכה בלמידה פרטנית המלווה במעטפת של שיעורי תיאוריה, הרכבים מוזיקליים ועוד. 

בהמשך, התלמידים גם ינגנו בתזמורות גדולות יותר, והמצטיינים יוכלו להתחבר לתזמורות איזוריות וארציות. המצטיינים והמתמידים יוכלו גם לגשת לבחינת בגרות במוזיקה בהיקף של 5 יחידות לימוד. 

בשמנו ובשם צוות הקונסרבטוריון, תודה גדולה לילדים על הרצינות והעבודה הקשה, ולהורים על התמיכה והאמון. אנו מלאי תקווה ואמונה שזוהי רק תחילת הדרך, ועשיה רבה ומרגשת עוד לפנינו. 

שלכם, 

אהוד אטון, מנהל אומנותי קונסרבטוריון מצפה רמון 

נעה מיכאלי, מנהלת קונסרבטוריון מצפה רמון

× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן